Kadra kierownicza

Zarząd


Paweł Wieczyński

Chief Executive Officer
Prezes Zarządu

Zarządza działalnością operacyjną PiLab. Założyciel i członek zarządu kilku polskich firm, jest w PiLab od 2012 roku. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Logistyka oraz Zarządzanie Jakością. Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.


Krystian Piećko

Chief Technology Officer
Członek Zarządu

Chief Technology Officer odpowiedzialny za wizję rozwoju technologicznego spółki PiLab. Wyróżniony przez MIT Technology Review prestiżowym tytułem "Innovator under 35". Stworzył platformę DataWalk, która umożliwia szybką integrację w jednym repozytorium danych z wielu, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych źródeł oraz pozwala na czytelne analizy i inwestygacje. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, przed założeniem PiLab prowadził działalność dydaktyczną w ramach studiów doktoranckich. Trendsetter, posiada unikalne kompetencje w obszarze zarządzania danymi. Prelegent na licznych konferencjach w Polsce i USA.


Sergiusz Borysławski

Head of Business Development
Członek Zarządu

Head of Business Development odpowiedzialny za rozwój biznesu oraz relacje inwestorskie w PiLab SA Doświadczenie zawodowe zdobywał będąc przedsiębiorcą oraz inwestorem, pełniąc obowiązki członka organów nadzorczych organizacji i przedsiębiorstw m.in. Masterform SA. Aktywny anioł biznesu, rozwija innowacyjne projekty z dużym potencjałem wzrostu w modelu SV.

Rada Doradcza

Kirk Bradley


Jeden z pierwszych kilku członków zespołu Oracle (wcześniej RSI), obecnie Członek Zarządu ds. Technologicznych Oracle odpowiedzialny za ocenę nowych technologii w ramach procesów M&A oraz R&D, aktywny Anioł Biznesu.

Gabor E. Gotthard

DataWalk Inc. Chief Executive Officer

Ekspert rynku nowych technologii IT z 35-letnim doświadczeniem we współtworzeniu globalnych linii produktowych m.in. budowa wielomiliardowych grup produktów w HP, stworzenie nowej kategorii systemów (utility storage) w 3PAR.